Yorumlar

Doruk Güzellik hakkında yorumlar

Yorumlar


Melike 27.12.2019
2007 De akne tedavisi için doruk güzellik merkezine gittim.ilk seansta etkisini gösterdi.ilac kullanmama rağmen iyilesmeyen akne lerimi doruk güzellik merkezi iyileştirdi.kendilerine ne kadar teşekkür etsem az kalır.Emeklerine sağlık herkese tavsiye ediyorum.
Cansu 16.12.2019
Senelerdir güvenle gidip bir çok ihtiyacımı karşıladığım samimi bir merkez. Uzun süre iş için şehir dışında kalmak zorundaydım ve bu dönemde kendimi ihmal etmiştim. Döner dönmez kendimi Doruk Güzellik’in profesyonel ellerine emanet ettim. Kendimle barışmamı sağladılar. İyi ki varlar!
Duygu 16.12.2019
Yıllardır kurtulamadığım yüzümdeki tüylerden iğneli epiasyon sayesinde kurtuldum Teşekkürler Doruk ailesi! Herkese tavsiye ediyorum.
AYNUR AYAZ 05.08.2017
Merhaba süreli televizyonda sunucu gazeteci haberci biri olarak çok yoğun çalışmaktayım ve hergün makyaj yapıyorum buda yüzümde kırışıklık akne lekeye yol acıyor,güneş lekeleride cabası tabi bugün güliz hanımın yüzümde uyguladığı alwany young cihazıyla cilt bakımı sayesinde 15 20 dkk da yüzüm canlandı kendine geldi dinginleşti gerginleşti çok memnun kaldım herkese öneriyorum :)
emel sude 01.08.2017
merhaba bir arkadaşımın önerisi üzerine geldim buraya,tereddütle başladığım lazer epilasyonu ve yüzümdeki akne ve sivilceler için cilt bakımına güzel sonuçlar elde ettim.Yüzümdeki akne ve sivilcelerin yok olmasıyla beraber gözenekler sıkılaştı cildim daha parlak ve canlı hale geldi, lazer epilasyona devam etmekte olduğum halde güzel sonuçlar alıyorum Doruk Güzelliğe ve çalışanlarına teşekkür ediyorum.Sevgiler..
ateş 27.07.2017
always young cihazı uygulamasından sonra cildinim pürüzsüz ve yumuşacık olduğunu hissettim.Lekelerimde açılma oldu ve üstelik tek seasta etkisini görmüş oldum.Kaş ortasında ve göz etrafında çizgilerim vardı onlardada azalmalar oldu.. Doruk güzellik salonu ekibine çok teşekkür ederim.
Berkay 22.04.2017
Kadın kaşına benzeyen kaşlarımla insan içine çıkamaz hale gelmiştim. Bir ümit diyerek başladım. İyiki başlamışım. Ellerinize sağlık Doruk Güzellik ekibi . Bütün arkadaşlarım benden gördü heveslendi.
nazlı 07.06.2016
Kaş,cilt bakımı,tırnak bakımı,iğneli epilasyon,lazer ve daha bir çok işlem yaptırdım çok memnunum herşey için teşekkür ederim. Epilasyonlardan sonra en ufak bi tahriş kabuklanma olmadı hiç.Salon sahibi gülten hanım ve kızı güliz hanım ikisi de çok hoş çok sıcaklar uğrayıp kendilerinden her konuda fikir edinebilirsiniz. Ben, soran arkadaşlarımı oraya yönlendiriyorum memnun kalmayan olmadı hiç. Aldığı ücretin hakkını veren güvenilir yer bulmak cidden zor, burası ilaç gibi geldi bana. Tekrar teşekkür ederim.
Esengül 04.05.2016
Doruk güzellik merkezinde kaş tasarımı yaptırdım, inanın ilk defa kaşlarımı istediğim gibi oldu. Teşekkür ederim.
Selda 04.05.2016
Merhaba gülten hanım, kaşlarım okadar güzel olduki anlatamam, herşey için teşekkür ederim