Always Young

ALWAYS YOUNG cihazı ile cildimize yaptığımız ultrsaound terapisi cildimizde Temizlenme,

‘’Uzun yıllar cilt sorunu yaşayıp kendi cilt problemimi  çözmek üzere atıldığım ve bir hobi gibi 25 yıldır severek yaptığım yolculuğum herkesin en güzel cilde kavuşması ve bunun sanıldığı gibi hiçte zor olmadığı sadece doğru yolun kolaylıkla ulaşılabilir olması gerektiğine olan inancımla DORUK GÜZELLİK Gülten Gümüş e ait marka ile Güney Kore de üretilen Ultrason masaj terapisi klinik ve  güzellik salonlarında olduğu gibi ev kullanımı içinde uygun olmak üzere  ALWAYS YOUNG adı ile artık elinizin altında duru ışıl ışıl aydınlık ciltler için sizinle’’

El  masajının cildimize etkisi sadece yüzeysel olup , ALWAYS YOUNG cihazı ile cildimize yaptığımız ultrsaound terapisi ile cildimizde Temizlenme, Şekillendirme Kaldırma Toparlanma ve gözenek sıkılaştırma etkilerini görürüz. Yüzümüzün dışında , göğüs dekoltemiz kollar ve bacaklar gibi gergin ve sıkı gözükmesini istediğimiz bölgelerimizde de kolaylıkla kullanabiliriz.

* Ultrasoud terapisi düzenli kullanımı ile her zaman genç kalın** Yüz, boyun ve ellerde daha ilk kullanımdan itibaren iyileştirici sonuçlar** Kırışıklıkların giderilmesinde , cilt yapısının iyileşmesinde *** elastikiyet kaybına uğramış cildin toparlanıp sıkılaştırılmasında *** cilt tonunun düzenlenmesinde** kolay kullanımı ile kadın ve erkekler kalıcı sonuçlar için düzenli kullanımı önerilir.

Ultrasonun yüksek hızda titreşimi, bize olağan üstü bir imkan sağlar. Cildin gençleşmesi, onarımı ve aydınlık görünümü böylece kolaylıkla elde edilir. Temizleme / şekillendirme / toparlama /kırışıklı giderme etkileri kısa zamanda görülür.

Ultrasond dalga mikro titreşimi ile cilt altı dokusuna masaj etkisi yapar, aynı zamanda cildin en üst katmanına derinlemesine temizlik etkisi yapar.

Ultrason dalga ile; bu cihazın gözenekleri daraltma, ölü deriden arındırma , deri altındaki kollajen dokuyu artırma, kırışıklıkları açma özellikleri vardır.

İlk seanstan itibaren ciltteki değişiklik fark edilir.

Hem ev kullanımı için, hem güzellik salonları, enstitüleri , klinikler ve bay, bayan kuaförlerinde kullanım için; hem de dermatolog ve plastik cerrahinin kullanabileceği bir cihazdır.