Gel Tırnak - Jel Tırnak

Bakımlı eller temiz parlak düzenle yapılmış olan gel tırnaklarla mümkün.Doruk Güzellik de  gel tırnakların aynı zamanda  tıraklarınıza zarar vermeden yapıldığını görmeniz sizi oldukca sevindirecek.

Gel Tırnak

* Hayatın içinde aktif olarak bulunan bakımlı bayanların vazgeçilmez alışkanlıklarının başında gel tırnak kullanmı gelmektedir. Gel Tırnak kullanmı


Gel Tırnak Tercih Sebepleri; 

* Tırnak yatağı kaşık görüntüsüne yakın olanlar tırnak yatağını ideal görüntüye getirmek amaçlı

* Gel tırnağın temiz vee parlak görüntüsü nedeniyle sürekli öje tazelemek zorunda kalmamak için

* Devamlı kırılgan ince soyulan tırnaklar

* Tırnak uzatamayanlar

* Tırnaklarını yiyenlerin bu alışkanlıklarını unutmaları sağlamak içinTırnaklarınızın kalıcı olarak bakımlı ve güçlü gözükmesi için tercih edebileceğiniz tırnak bakımı uygulamalarından olan protez tırnak işlemi, tırnak bakımında zamandan kazanmanız ve bunu sürekli bir hale getirmeniz açısından oldukça pratik bir işlemdir. Ülkemizde son dönemlerde bayanların vazgeçemediği bir kişisel bakım olmuştur .Protez tırnak mutlaka profesyonel güzellik merkezlerinden ya da bu konuda iyi bir eğitim almış, işinin ehli kişiler tarafından yapılmalıdır. Gel Tırnak tırnak boyu zaten istenilen seviyede olan kişiler tarafındanda tercih edilmektedir. Bu durumda tırnak boyu uzatma işlemi yapılmadan kendi tırnak üzerine gel tırnak uygulaması yapılarak tırnak biçimlendirirlmiş olur. İsteğe bağlı olarak naturel görüntüde yada french olarak yapıldığınada tırnaklar oldukca bakımlı temiz ve parlak görünektedir.
TIRNAK BAKIMI GEL TIRNAK BAKIMI
TIRNAK BAKIMI GEL TIRNAK BAKIMI
FARKLI BİR MERKEZDE YAPILMIŞ OLAN TIRNAKLARI İÇİN BAKIMA GELEN MÜŞTERİMİZİN YENİLENEN TIRNAKLARI Protez tırnak uygulaması sırasında, tırnaklarınızın mikrop kapmaması ve zarar görmemesi için mutlaka profesyonelleşmiş kişileri tercih etmeniz tavsiye edilmektedir. Bu uygulamanın gel ve akrilik olmak üzere iki sistemi mevcut olup gel sistem akrilik sisteme göre daha fazla tercih edilir durumdadır.
Gel Tırnak Uygulaması Nasıl Yapılır?
Gel Tırnak Uygulaması Nasıl Yapılır?
Gel tırnak protezi işlemi ya da akrilik sistemde, takma tırnaklar gibi tırnak boyunca yapıştırılan plastik tırnaklar söz konusu değildir. Tırnak ortasından başlanarak yapıştırma işlemi yapılmakta ve tırnaklar tırnak ucunuza eklenmektedir. Gel sistemde, tırnaklar kendi tırnağınızın ucuna eklendikten sonra gerekli düzeltme işlemleri uygulanır ve gel maddesi tırnağınız boyunca dökülür. Kendi tırnağınızın yapısına göre, ince ya da biraz dolgun bir tabaka halinde uygulanabilen bu gel maddesi kendi kendine hava ile temas ederek donabilen bir yapı değildir. Bu sebeple jelin dondurulması için ışın sistemi kullanılmakta ve tırnaklar sertleşene kadar ışın uygulamasına tabi tutulmaktadırlar.
Gel Tırnaklar Sararmaya Dayanıklı mıdır?
Gel Tırnaklar Sararmaya Dayanıklı mıdır?
Gel tırnaklar, oldukça doğal, parlak ve güçlü bir görünüme sahiptir. Birçok bayan bu uygulamayı, çabucak kırılan güçsüz görünümlü zayıf tırnakları için tercih etmekte ve oldukça başarılı sonuçlar almaktadırlar. Gel tırnak uygulamasından sonra tırnaklarınızın gün içerisinde maruz kaldığı kimyasal bulaşık deterjanlarından ya da oje uygulamalarından kaynaklanan renk değişikliklerine uğraması söz konusu değildir. Bu açıdan fazlaca tercih sebebi olan gel tırnak uygulamasının yanı sıra akrilik tırnaklar da aynı şekilde zarar görüp renk değiştirmezler.
Oje Gel Tırnakların Kalıcılığını Bozar mı?
Oje Gel Tırnakların Kalıcılığını Bozar mı?
Gel tırnaklarınız üzerine istediğiniz renk ojeyi uygulayabilmeniz mümkündür. Eğerek gel tırnaklarınız için french uygulamasını tercih etmiş iseniz protez tırnaklarınız üzerine uygulayacağınız herhangi bir oje, frencinizin kalıcılığına zarar vermez. Ojenizi aseton ile çıkartmanız durumunda french görüntüsü tüm kalıcılığı ile yine tırnaklarınızda olur. Gel tırnak uygulamasında tırnaklarınıza her 2 3 haftada bir dip dolgusu yaptırarak bu tırnakları aylarca kullanabilmeniz söz konusu olabilmektedir.


Sağlıklı Gel Tırnaklar için Tırnak Yapıştırmadan Gel TırnakUygulamasını Nasıl Yapıyoruz
Sağlıklı Gel Tırnaklar için Tırnak Yapıştırmadan Gel TırnakUygulamasını Nasıl Yapıyoruz
Tırnak ucundan alt kısmına parlak kağıt dan şablon yerleştirilir.Bu şablon üzerindeki çizgiler istenilen tırnak boyunu doğru bir şekilde ayarlamamızı sağlar. istenilen boydaki çizgiye kadar tırnaklar üzerine gel sürülürek uv de 30 sn kadar bekletilir. Ardından altındaki şablonu çıkardığımızda gel in kendi tırnağımızla bütünleşmiş olduğunu görürüz. İsteğe bağlı olarak french yada naturel tırnaklar yapılabilir. Yine zengin kartelamızdan seçeceğiniz tasarımlarla yaptıracağınız özel çalışmalarla hem şık hemde kendi tırnağınız kadar rahat kullanabileceğiniz gel tırnaklarınız olacaktır. Mevcutdaki tırnaklarınızın boyunu ekstradan uzatmaya ihtiyacınız yoksa kendi tırnağınız üzerine yapılacak gel çalışması ile de oldukça güzel tırnaklarınız olacaktır.