Hakkımızda

Bizden hizmet almak istediğinizde sorununuz bizim sorunumuz olur. Tamamen sizin tarafınızdan sizin gözlerinizle bakar ve çözümü kesinleştiririz. Doruk la güzelliğinizin zirvesinde olun.

30 Yıla Uzanan Bir Güzellik Serüveni

Doruk Güzellik Merkezi Hakkında

Doruk la güzelliğinizin zirvesinde

Dorukla hayatınızı kabusa döndüren problemlerinize son nokta

Dorukla gizli kalmış tüm güzelliklerinizi ortaya çıkartalım.


Doruk Güzellik

Bizden hizmet almak istediğinizde sorununuz bizim sorunumuz olur. Tamamen sizin tarafınızdan sizin gözlerinizle bakar ve çözümü kesinleştiririz. Bunu yaparken sizin görmek den kaçındığınız çözümünün imkansız olduğunu düşündüğünüzden yok saydığınız pek çok problemi su yüzüne çıkartır ve size bir güzellik demetiyle mutluluk sunarız.

Bunlar bizim için sanıldığından kolaydır. Çünkü beni bugün buralara sizlere güzellik hizmeti vermeye getiren başlangıç sizler gibi sizin gibi pek çok problemi bir arada yaşamış olmam. Sivilceler, güneş lekeleri, aşırı tüylenme mat soluk bir cilt bunlar için umutsuzca çözüm ararken beklediğim sonucu alamamamın verdiği mutsuzluğa yenik düşmeyip hedef odaklı sıkı bir eğitim sonucu yakalanan nihai mutluluk.

Çaresizce çözüm ararken bugün yaşadığım mutluluk bilgi ve deneyimi sizlerle paylaşmak ve sizlere de faydalı olmak istiyorum. Bu yolda ilerlerken birlikte çalıştığım özenle eğitilmiş ekip arkadaşlarım ve bayrağımı özenle taşıyan sevgili kızım Güliz siz kıymetli misafirlerimizin mükemmel sonuçla yaşadığınız mutluluğu paylaşmak istiyoruz.

Gülten Gümüş

Gülten Gümüş Gülten Gümüş Gülten Gümüş Gülten Gümüş

50 ‘li Yaşlarla olan Savaşım;

Ruhumuzla fiziğimiz ahenkle dans ederken hormonlarımız kıskançlıktan çatlasınlar.

Yirmi sekiz de birkaç yıl kalmıştım 33’te de öyle

38’de olduğumu söylerken de yine rahat olduğumu söyleyebilirim.

Yaşım ilerledikçe değişenin sadece görüntümdeki bazı ufak tefek kayıplar olduğunu duygularımın hayata karşı bakış ve duruşumun kendimi sevmeye başladığım liseli yıllarımdan hiç de farklı olmadığını görünce sevinip rahatlardım.

Ta ki 50’nin üzerine çıktıkdan sonra hormonlara yenik düşen fiziğimin içimdeki Gültenle yarışı nerdeyse kazanacağını görünce buna izin vemeyip yapabileceklerim üzerinde önemle durup harekete geçmemle hayatımda önemli ikinci dönem başlamıştı.

İlki biliyorsunuzki çeşitli cilt sorunlarım yüzünden yıllar önce mevcut mesleğimi hiç düşünmeden bırakıp almış olduğum özel eğitimler, geliştirilmiş programlarla kurtulduğum cilt sorunlarım. (Sivilce, güneş lekeleri,genişlemiş gözenekler,sivilce izleri) Ve akabinde keyifle hemcinslerime hizmet vermeye başlayıp halen gururla devam ettirdiğimin kızımın da aynen annesi gibi uzun yıllar almış olduğu hukuk eğitimini bırakarak keyifle yaptığı anne mesleğine eğilmesiyle büyüyen salonumuz.

Botoks Dolgu yada cerrahi bir uygulama bana jokeri beklemeden açılan el gibi geliyordu. Oysa ki ben jokerimi en sona saklamak istiyordum.

Ve gerçekte olması gereken bir güzellik uzmanı gibi yeniliklerin yakın takibi araştırması sonucu Epicure M30 maskesinin mucizesi ile ruhumla yarışan fiziğimine nerdeyse yenik düşecek ruhum bırakın kaybetmeyi kazandığı gibi önümüzdeki yıllar içinde kullanılacak pek çok bonusu da kazandı. Hormonlarıma yenilerek düşen yüzüm elmalı şeker yemiş cesine dudak etrafı çizgilerime mağlup olup bir saatten fazla kalmayan rujum, eskimiş elbise gibi bollaşan boynum kısacası beni aynalardan kaçırırken siz değerli müşterilerime duyduğum sonsuz sorumluluk ve saygı bana yapabileceklerimi hızla yapmam gerektiğini aksi halde fiziğimin yalnızca ruhumu teslim almayıp beni sizlerdende koparabileceğiydi. İşte buna izin veremezdim. Zamana da yenik düşmeyip genç kalmayı başarmalıydım.

Yıllar öncesinde olduğu gibi önce kendime faydalı oldum. Bunu şimdi ihtiyacı olan herkesle paylaşmak istiyorum.

Her yaşta ve dönemde genç kalmak elimizde tamamen bize bağlı.

Ruhumuzla fiziğimiz ahenkle dans ederken hormonlarımız kıskançlıktan çatlasınlar.

Gülten Gümüş 10,02,2015


Uzun yıllardır süren güzellik yolculuğumun  yarısını  bizzat kendimi güzelleştirmek için geçirdim.  Şu anda sizlerin konumunda olan ben, sizlere  hizmet vermekten çok mutlu oluyorum.  Çünkü nerdeyse hepinizin ayrı ayrı yaşadığı tüm sorunları tek başıma kendimde  barındırırken bunların çözümü  için çıktığım eğitim yolculuğunu başarıyla tamamlamış olmanın ödülünü 15 yıldır sizler için çalışarak alıyorum.


Cildimdeki sorunların hangi birini saymalıyım  sizlere.  Eski sivilce izleri,  yeni aknelerim, güneş lekeleri, genetik yapı nedeniyle olabildiğince yoğun tüylerim  adeta yüzümü karartırken; elim ilk ekmek tutmaya başladığında  henüz 18 li yaşlardayken kendimi teslim ettiğim güzellik uzmanlarının başarısızlığı ve  zaman zaman almış olduğum hekim desteğine rağmen geçen mutsuz yıllarım.


Güzelleşmek için çıktığım yolculuk;  benim tüm bu saydığım sorunlarımın  çözümü için profesyonel bir eğitim süreci başlatmama sebep oldu.  Çok başarılı bir eğitim sürecim başladı. Katıldığım kurslar,  seminerler  sonunda güzelleşmeye ilk adımımı attım.  Önce kaybolan iltihaplı sivilcelerim, sırasıyla eski sivilce izlerim,  güneş lekelerim,  derken yavaş yavaş tüm yüzümü kaplayan  ve  yüzümü karartan  tüylerimden de kurtulmam.

Mucize gibi yavaş yavaş adım adım sizleri güzelleştirmeye başlarken kendi güzelleşme yolculuğumu da  tamamlamış oldum. Hemen hemen 10 yıldır hiçbir cerrahi müdahale  olmadan güzelliğimi korumaya devam ediyorum.


Yüz güzelliğiyle birlikte gelişen ruh güzelliği iç huzuru ve mükemmel bir dinginlik.

Tüm genç bayanlar fedakar anneler lütfen kendinizi önemseyin ve kendiniz için bir şeyler yapın. Kendinizi sevmenin bir yolunu bulun.


Doruk Güzellik sizi güzelliğin zirvesine taşısın.

TANITIM FİLMİMİZGülten Gümüş

Uzman Estetisyen - Güzellik Uzmanı