Protez Tırnak Yeme Tedavisi

Protez tırnak uygulaması takma tırnak uygulamasından farklı olup tırnaklarınızın yarı kalıcı olarak güçlendirilmesi, bakımı ve uzatılmasını kolayca sağlayabilmektedir. 


Jel Tırnak Gel Tırnak Protez Tırnak French Tırnak
Jel Tırnak Gel Tırnak Protez Tırnak French Tırnak
Protez Tırnak uzun zamandır çoğu kişinin hayatına girdi. Ve onun aynen kaş aldırmak ya da saç boyatmak gibi düzenli kullandığı kişisel güzellik materyallerinden biri neredeyse de en başına konmayı başardı tabii ki uzman bir elde kaliteli bir malzemeyle yapılan bir merkeze rastlamışsa. Bu ilk uygulaması onun için artık vazgeçilmezi olmuştur. Ve bu uygulama onu gerek çalışma hayatında gerekse sosyal hayatında çok daha iyi kategoride olmasını sağlamıştır. Artık önceden olduğu gibi iki üç günde bir çatlayıp kabarıp kalkan tırnaklarından kurtulmuş iki günde uçları silinip dağılan ojelerini tazelemek için kuaföre gitmek derdinden de kurtulmuştur. Hatta sık bir teması kesilen aseton kimyasalıda yoktur hayatında. Kim bilir belki de pek çoğumuz gibi alerjisi de vardır da o hiç fark etmeden bu sorunu da çözüm bulmuş olacaktır. Ellerini öncesinde hiç bulmadığı kadar kusursuz olduğunu görmek çok mutlu ettiği gibi özgüvenide tavan yapacaktır.


Erkek protez tırnakları: tırnak yiyen erkekler için ideal bir yöntemdir. Tırnaklarını yiyen erkekler için erkek protez tırnakları son zamanlarda erkeklerin de bakım ihtiyacını gidermek için tırnaklardaki kötü görünümden kurtulmak için yaptırmış olduğu bir uygulamadır.


Artık kalın parmakları olan eller yeniden biçimlenen tırnaklarıyla tahmin bile edemeyeceği kadar estetik gözüküyorlar. Hatalı manikür uygulamalarıyla bir türlü kavuşamadığı güzel ve bakımlı ellere protez tırnaklarıyla kavuşmuş olacaktır. Henüz haftası dolmadan kabaran tırnak etlerinin bile zamanla yok olduğunu yada inceldiğini göreceksiniz. Hele bundan da önemlisi yanlış tırnak kesiminden kaynaklı ama bunu sizi tahmin etmeniz mümkün değil. Genişleyip kaşık görüntüsü alan tırnaklarınızın nasıl zarif bir hale geliğini görüp şaşıracak ve protez tırnak uygulaması artık sizin için rütin bakımlarınızın içine girmiştir.


Takma Tırnak ve Protez Tırnak Farkı
Takma Tırnak ve Protez Tırnak Farkı
Protez tırnak ve takma tırnak uygulamasının birçok önemli farkı bulunmaktadır. öncelikle takma tırnaklar piyasadan kolayca satın alınabilirken, protez tırnaklar işin profesyonelleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Bunun yanında protez tırnaklarasla takma tırnak gibi kendi tırnağınıza baskı uygulayarak rahatsızlık hissi oluşturmazlar. Ayrıca protez tırnak tüm tırnağa yapıştırılan plastik bir yapı olmadığından tırnaklarınızın sürekli hava almasını sağlayan daha sağlıklı bir uygulama olmaktadır. Takma tırnaklar kalitesiz yapıştırıcıları sebebiyle gün içinde düşerek sizi yarı yolda bırakırken, protez tırnaklarda asla böyle bir durum söz konusu olmamaktadır.
Protez Tırnak Uygulamasının Avantajları
Protez Tırnak Uygulamasının Avantajları
Protez tırnak uygulaması birçok avantaja sahiptir. Bu avantajların en başında ise bu tırnakların güçlü ve doğal görüntüsü gelmektedir. Birçok bayan sudan ve kimyasallardan zarar görerek zayıflamış ve sararmış tırnaklarının görüntüsünü protez tırnak işlemi ile gidermektedir. Özellikle çabuk kırılan tırnaklar için oldukça faydalı olan bu işlem, yaklaşık olarak 2 3 hafta boyunca kullanılabilmekte bu süre sonunda uzayan tırnağa dip doldurma işlemi uygulanmaktadır. Ayrıca bu işlem sırasında tırnağın uç bakımı da yapılmakta ve kişi tırnağını bu şekilde isterse senelerce kullanabilmektedir. Protez tırnaklar ojeye asetona tamamen dayanıklı olup oje kalıcılığı kendi tırnaklarınıza göre çok daha uzun sürelidir.