Kaş Liftingi / Kaş Botoksu

Yüz hatlarınıza uygun kaş şeklini kazandırmakta en son ve en doğal tekniktir. Yatay kaş kıllarınız kendi içinde yukarı doğru biçimlendiğinde çok daha dinamik bir yüz hattına kavuşacaksınız.

Image title

Kirpik liftinginden sonra şimdide kaş liftingi yada diğer anlamda kaş botoksu. Ancak aklimiza ilk gelen kaşları kaldirmak yada kırışıkları azaltmak için yaptirdığımız enjektabl botoks dan degil tabiki. Ne amaçla kullanıldığını sıralamak isterim...


Image titleÖncelikle kaslarimıza en ideal bize en yakışan doğru tasarımı kazandirmak için en iyi kaş alan merkezleri hatda kişileri bulmaya gayret ederiz. Ve bunda oldukcada zorlaniriz çoğunlukla.Artik uzmanalarin elinde mikroblading ve pudralama dışında çok da tercih edilecek bir uygulama daha var. Kaş liftingi Kaşlarimiz ince ise kıl dizilimi en ideal sekilde gitdikçe azalarak dogru bir açıyla yukarı doğru verilir. Bunun sabit bir şekilde kalmasi için kullanılan ürünün etkisi ile kaşlarımız istedigimiz ideal kalinliğa ve doğru alımla da ideal şekli kazanir. Dayanıklılığı birbuçuk iki aya yakın olur. Yüzümüze katdıği daha dinamik ifade ise bize adeta joker olur.


Image title