Cilt Yenileme

Cildinizin gün geçtikçe daha solgun, daha sağlıksız, daha mat ve daha sorunlu olduğunu hissediyorsanız o zaman cildinizni ölü hücrelerinden arındırmayave cilt yenileme programına ihtiyacı vardır.

Cilt Yenileme  Cilt yenileyici etkisi olan bakımlar;

Cildimiz iyi olduğunda kendimizi iyi hissederiz.hatta makyaj yapmaya dahi kıyamaz ve sadece nemlendirrici kremimizi koruyucu etkisi olan kremimizi sürmekle yetiniriz.Sadece ruj ve allık izin için yeterlidir. İşde bu durumu yakalamak için yapmamız gereken en önemli şey zamana yenik düşen cidimizi ihmal etmemek ve cilt  bakımlarımız için güvenebileceğimiz uzmanımızı bulmak.

Cilt yenileme uzun zaman ihmal  edilmiş citler için mutlaka önerilen bir çalışmadır.Cilt yenileme işleminde ne yapılacağına uzmanımızın karar vermesi en doğrusudur. Pekala cilt yenileme yöntemlerini isim olarak belirtmek gerekirse şöyle sıralıyabilriz.

1) Önce tabiki olmazsa olmazımız genel bir clt temizliği ardından cilt yenileme programı için aşağıdaki uygulamalarından birir yada birkaçını uzmanımızın önerisiyle devreye sokulabilir.

2] Dermakozmetik ürünlerle cildin gergin, parlak ve sıkılığını yakalıyabiriz.Ayrıca varsa eğer geçmişdeki sivilce izleriinden kurtulmak ve cildi yenilemek için de dermakozmetik ideal bir uyg prulamadır.

3]  Ultrasound terapi le de cildi yenilememiz mümkündür. Ultrasound oldukca güvenilir ses dalgası olup sağlık alanında kullanıldığı gibi güzellik sektöründede sıkca bavurulan bir cilt yenileme yöntemidir.

Ultrasound terapi ile cildimizin sıkılaşması, gergileşmesi, göz atrafı çizgilerinin azalıp incelmesi, göz etrafı torbalarının giderilmesi, boyun ve gıdı genşeme sarkmalarında sıkça başvurduğumuz aydınlıkduru cilt için bir cilt yenileme programıdır. 

4) Radyofrekans ile colagen üretimini destekleyip yaşlılık belirtilerinin giderilmesinde başvurduğumuz bir anti aging cilt yenileme programıdır.

5) Galvanik akımla çalşan medikal cilt yenileme programı da oldukca iy bir anti aging yöntemi olup cilt yenieme programalarının vazgeçilmezlerindendir.

6] Derma pen derma rolller da clt yenileme programı olarak kullanılan yöntemlerden biridir.

Aynen her ilacın herkes için uygun olamıyacağı gibi bize uygulanacak cilt yenileme programının da hangisi olacağına uzmanımızın karar vermesi en doğrusu olacaktır. 

Çünkü her ne kadar bütün bilgilere bir tıkla ulaşabiliyor olsakda cildimizde bizim ayrd edemediğimiz küçük detaylar bizim için en uygun bakımı belirleyecek olan detaylardır.

Image title