Microplus Yüz Toparlama

Micro plus elektro bakımları ile Yüzde kalıcı Gençleşme için randevu alınız, Botok ve dolguya alternatif Micro Plus ile cilt Yenileme ,İdeal yüz ovalini yakalayıp, cilt deki kalıcı geçleşme

Micro plus elektro bakımları ile Yüzde kalıcı Gençleşme için randevu alınız

Botok ve dolguya alternatif Micro Plus ile cilt Yenileme ,İdeal yüz ovalini yakalayıp, cilt deki kalıcı geçleşme;

  1. Kazayağı dudak kenarı boyun ve alın çizgilerinde açılma

  2. Düşük kaşın kaldırılmasında

  3. Yorgun göz etrafı ve morluğunun giderilmesinde

  4. Gevşemiş sarkmış ciltdin toparlanıp kalkmasında

  5. Yüzdeki ödemin atılmasında

  6. Kalınlaşmış kabalaşmış cilde kalıcı peling etkisinde

Daha genç daha diri sıkı bir cilt boyun ve dekolte için Micro Plus la yüz bakımı


Micro Plus İle Gençleşin

Micro Plus, Micro ve galvanik akım ile birleştirilerek kullanır. Micro plus özel geliştirilmiş elektro terapi cihazıdır. Benzerleri arasında en güvenli teknolojiye sahip olan tek sistemdir. Zayıflamış liflerin, bağlayıcı dokuların yenilenip onarılmasını sağlar. Konnektif(Bağ) doku aktivitesini arttırarak, kolajen ve elastin üretimini hızlandırır. Kan dolaşımını, protein sentezini arttırır. Hücre metabolizmasını hızlandırarak cilt yapısını yeniler.

Merkezi sinir sistemi üzerindeki etkileri düşük frekanslı titreşimlerin gevşeme durumu başlattığı EEG ile kanıtlanmıştır. Micro plus cihazı uygulama sonucunda kaslar uyarılır.

Yaş ilerledikçe derinin altındaki yağ dokusu azalır. Yer çekimi nedeni ile gevşek dokuda sarkma oluşur. Ayrıca dermisteki kolejen ve elastin lif miktarının düşmesi, ciltteki gerginlik ve elastikiyeti azaltır.

microplus


Elastikiyetin azalması sonucu kaşlar, üst göz kapağı ve alt göz kapağında düşme görülür. Gözün alt kısımlarındaki boşluklar ve burnunun kenarında ki belirgin oluk nedeni ile bakışlar yorgun hale gelir. Gıdı oluşması sonucunda çene çizgisi ortadan kalkar. Yıllar geçtikçe yüzdeki oval hattı kaybolur.

Son yıllarda ameliyatsız olarak yüzdeki ve vücuttaki kırışıklıkları gerdirme, sarkma tedavisi olarak bilinen değişik yöntemler uygulanıyor. Bu tür yöntemler, iyileşme sürelerinin kısalığı ve cerrahi işlemlerin yan etkilerini içermemesi nedeniyle son yıllarda yaygın olarak kullanılıyor; özellikle göz çevresi, alın, orta ve alt yüz sarkmalarında uygulanıyorlar.

Image title


KASLARI UYARARAK DOKULARDA SIKILAŞMA
Bu yöntemlerden en başarılı olanlardan birisi de MICRO PLUS olarak bilinen, micro ve galvanik akımın birleştirilerek kullanıldığı, özel geliştirilmiş bir elektro terapi cihazı.

Cihaz, kasların uyarılması temeline dayanıyor. Bu uyarılmayı takip eden yüzeysel kasların çalışması, hücre metabolizması ve protein sentezinde artış görülür; bağ dokularında, kolejen ve elastin fibrleri ile bölgesel kan dolaşımında da artık oluyor.

Sonuç olarak, dokularda belirgin bir gerilme ve sıkılaşma meydana geliyor. Böylece yaşlanmanın en önemli belirtilerinden biri olan sarkma ve gevşeme ortadan kalkıyor.

Bağ doku, aktivitesini arttırarak, kolejen ve elastin üretimini hızlandırıyor.

Kan dolaşımının ve protein sentezini arttırıp hücre metobolizmasını hızlandırarak, cilt yapısını yeniliyor.


Böylece yaşlanmanın en önemli belirtilerinden biri olan sarkma ve gevşeme ortadan kalkıyor.

Micro plus la yapılan cilt yenileme-gençleştirme uygulaması tek seansda farkedilir etki için mutlaka
Micro plus la yapılan cilt yenileme-gençleştirme uygulaması tek seansda farkedilir etki için mutlaka