French Tırnak

Kalıcı french için protez tırnak uygulamasını tercih ederek haftalar boyunca tırnaklarınızdan asla silinmeyecek ve bozulmayacak french görüntüsünü elde edebilirsiniz.

French Tırnak

Tırnak bakımında en vazgeçilmez trendlerden bir tanesi olan french tırnak uygulaması, son dönemlerde yapılan çeşitli tırnak uygulaması sayesinde kalıcı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Kalıcı french için protez tırnak uygulamasını tercih ederek haftalar boyunca tırnaklarınızdan asla silinmeyecek ve bozulmayacak french görüntüsünü elde edebilirsiniz. Protez tırnak uygulamasının sağlamış olduğu bu kolaylık, özellikle tırnak bakımına saatlerini ayıramayan ya da bunun için sık sık kuaförlere para vermek istemeyen bayanlar için büyük kolaylık sağlamış bulunmaktadır. Protez tırnak uygulaması bilinenin aksine takma tırnak uygulamasından çok farklı olup, birçok kişi bu iki uygulaması arasındaki farktan haberdar değildir.

Protez French Tırnakların Takma Tırnaklara Göre Avantajları

Öncelikle protez tırnak uygulaması, takma tırnaklara göre çok daha sağlıklı bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü protez tırnaklarda, asla tırnağınızın tüm yüzeyi, plastik ve tırnak yüzeyinize baskı yapan bir plaka ile kaplanmaz. Piyasadan satın alabildiğiniz, kalitesiz, plastik ve son derece amatör olarak dizayn edilmiş, takma tırnaklar ise tüm tırnak yüzeyini örterek tırnağınızın hava almasını engellemektedir. Özellikle french tırnak modası sebebiyle fazlaca tercih edilmiş olan takma tırnaklar arasından kendi tırnak yapınıza uygun olan  tasarımları bulabilmeniz söz konusu olamayacağından, takma tırnak setlerine para vermek yerine, kalıcı ve çok daha güçlü olan protez french tırnak uygulamasını tercih etmeniz tavsiye edilmektedir.

Protez Tırnaklar Kolayca Düşer mi?

Protez french tırnakların takma tırnaklara göre bir diğer üstün yanı ise, bu tırnakların gün içerisinde tırnağınızdan düşerek sizi yarı yolda bırakmıyor olmasıdır. Takma tırnaklar, kalitesiz ve kimyasal yapıştırıcıları hem tırnaklarınıza zarar vermekte hem de kolayca düzerek sizi yarı yolda bırakabilmektedirler. Protez tırnak uygulaması bir yapıştırıcı kullanılarak değil de son derece güçlü maddeler ile kendi tırnağınız ile bütünleştirilerek uygulandığından, düşme, renk silinmesi ya da kırılma gibi durumlar ortaya çıkmamaktadır.

Çok Fonksiyonlu Tırnaklar

French protez tırnaklar, aynı zamanda çok fonksiyonu olarak da kullanılabilmektedirler. Tırnak üzerinde bulunan akrilik ya da jel maddesi sayesinde, french görünümlü tırnağınızın üzerine oje sürebilir ve daha sonra bu ojeyi silerek tekrar french görünümlü tırnaklarınıza dönebilirsiniz. Bu işlem sırasında french görünümü hiçbir şekilde zarar görmediğinden bu uygulama son derece pratik ve zamandan kazandıran bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır.