Göz Çevresinde Oluşabilecek Deformasyonlar

Eyecell yönteminin özellikleri, uygulama şekli, hangi sorunlarda uygulandığı ve göz çevresindeki deformasyonların sebepleri .

Göz Çevresinde Oluşabilecek Deformasyonlar

Değişen mevsimler ile göz bakımı yapmanın zamanı gelmiş gibi görünüyor. Vücudumuzun alışmış olduğu doğal faktörler değiştikçe vücudumuz bu değişimlere tepki göstermeye başlıyor. Yaşlılık ve yorgunluğun ilk etkilerini vermeye başlayan gözlerimizi rahatlatıcı bazı uygulamalar mevcuttur. Bu uygulamalar yardımıyla olumsuz etkileri tersine çevirebiliriz. Bu konuda birçok uzmanın farklı görüşü yer almaktadır. Yalnız göz çevresi yüzümüzün diğer tüm bölgelerine göre en hassas bölgedir. Bundan dolayıdır ki göz çevremiz için uygun gördüğümüz tüm uygulamaları daha ince ayrıntılarıyla öğrenmek ve doğru bir şekilde uygulamak gerek. Kaz ayakları, gözaltı torbaları, gözaltı şişlikleri, koyu renkli halkalar ve ödem tüm bu kötü görüntüden eyecell göz bakımları ile kurtulabilirsiniz.  

Image title

   

Göz Çevresi Bakımının Vazgeçilmezi Eyecell Göz Çevresi Bakımı

Bu zamana kadar yaptığınız ve uzun zamanlar harcadığınız tüm uygulamaları unutun. Eyecell, botanik kök hücre ekstratlarından ve biyopeptitlerden oluşan gözaltı morluklarında, gözaltı ödemlerinde ve ince kazayağı kırışıklıklarında özel rolleri ile göz çevresi bakımı ile yenilik oluşturan farklı bir bakım konseptidir.Eyecell göz bakımı sisteminde kullanılan arbutin ile gözaltı morluklarında gözle görülür düzelmeler gözlemlenir. Eyecell ile yapacağınız bakımlarda profesyonel destek alarak göz çevrenizle alakalı birçok sorundan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Eyecell Göz Çevresi Bakımı Nedir Nasıl Yapılır?

Bu bölgede kullanılan silindir başlıklı iğnelerin çapı 0.25 mm olup uygulamalar acısız geçer 360 adet iğnenin seri olarak oluşturdukları bu küçük delikler beyinde doku yenileme süreci başlatmasına komut eder. Ardından nano teknoloji ile yapılan uygulama göz çevrenizin canlanmasını sağlayarak size istediğiniz görüntüye ulaşmak için fırsat tanımış olur.

Göz Çevresindeki Deformasyonların Sebepleri

Göz çevresinde oluşan deformasyonların birçok sebebi olabilir. Bunların başlıcalarını ele alacak olursak öncelikle ilk sırayı yoğun çalışma, uzun süreli bilgisayar kullanımı ve uykusuzluk alır. Bunların yanı sıra kalıtsal problemlerin de sebep olabileceği unutulmamalıdır. Aile büyüklerinin gençlik yıllarında böyle sorunlar yaşayıp yaşamadığı tespit edilmeli ve kalıtsal bir problem varsa kronik bir hal almadan tedaviye başlanmalıdır. Göz etrafı elastikiyet kaybından kaynaklı torbalanma sorunları yaşayanlar için eyecell kit içerisinde göz etrafı kullanımına uygun roller mevcut olup yapılan çalışmalarda çok başarılı sonuçlara ulaşılmıştır.