Erkek Kaş Dizaynı

Erkekler de kaş dizaynı uygulamaları ile yüzhatlarına en uygun kaş çizgilerine sahip olabilirler.


Beyefendilerde tek kaş Doruk Güzellik de  yeniden yapılanıyor

Yüzünüze uygun kaş şekliyle siz de  yeni bir başlangıç yapın...

Beyefendiler yüzlerini kirli gösteren dağınık kaşlarından rahatsızlık duymakta son derece haklısınız.

Yüzünüze gelecek aydınlık ve temiz bir ifadenin olması için kalıcı kaş alım yöntemleri salonumuzda mevcuttur.

****** Kaşlarınızın alındığı belli olmadan temiz ve aydınlık bir yüz için

****** Düşük göz kapağı, kalın hacimli yoğun kaş, fırça formunda kaş, tek kaş adı verilen kaşlardan

          DORUK GÜZELLİKLE kurtulabilirsiniz.

Kaşlarından çok çeken ve artık Metin Şentürk edasıyla onlarla barışık yaşamaya çalışan bir insan olduğumdan bilirim ben de bu durumu.

ilk başta kız arkadaşınızın sizi normal insan standartlarına sokmaya çalışmasıyla başlar bu durum. Muhtemelen ya kendisi alır yada sizi kuaförüne götürür, orda bir grup hatunun meraklı bakışları altında ezilerek ve sırtınızdan terler boşalarak şekle şemâle sokulursunuz. Buraya kadar her şey iyidir güzeldir. Artık makul kaşlara sahipsinizdir. Asıl sorun bir süre sonra kız arkadaşınızdan ayrılırsanız başlar.

Kaşlar kaldıkları yerden dünyayı istila etmek istercesine hızla büyümeye devam ederler. Kendi kuaförünüze anlatırsınız durumu, önce bir garipserler ama akabinde müşteri memnuniyeti için her şey mubahtır diyerek alırlar bir güzel kaşlarınızı. Ama artık kaşlar dur durak tanımazlar, hep büyürler hep büyürler.

Kuaföre gitme aralığınızda onlar inanılmaz boyutlara ulaşıp çok çirkin görüntüler yaratırlar, iş başa düşer. Annenizin cımbızıyla olaya el atarsınız ve genelde maymun olursunuz. Kaşların ortasını alıp iki kaş arasında kabul edilebilir bir mesafe yaratmaya çalışırken bazen kendinizi öyle bir kaptırırsınız ki bir helikopterin iniş yapabileceği bir boşluk elde edersiniz. Geri dönüşü olmayan bu hatanın tek çözümü evden çıkmamaktır, çıkmayın evden sakın. Cımbız bulamazsanız sakın jilet kullanmayı denemeyin, mazallah bir süre sonra günlük sakal tıraşınızla birlikte kaşları da kesmeniz gerekebilir.

Alıyorum ulan kaşlarımın ortasını günahmııı, suçmuuuu...


Dağınık ve simetrisi bozuk kaşlarla bayanların olduğu gibi erkeklerin de kendini kötü hissetmesi oldukça doğal. Artık hiçbir şeyin kendimizi iyi hissetmemize engel olmasına izin vermememiz gerekiyor.

Büyük başarıların arkasında kendimizden hoşnut olmamız kendimizi seviyor ve beğeniyor olmamız yatıyor. Böyle olunca da yaşamdaki başarımızın temelinde kendimizi seviyor ve önemsiyor olmamız yatıyor.

Kaşlarımızın etkisi yüzümüzün ifadesinde düşündüğümüzden çok daha önemli.

Bize yakışan doğru bir kaş tasarımı ile yüzümüz aydınlanıp dinamikleşirken bakışlarımız anlam kazanacak ve mutlu, özgüvenli bir görüntüye kavuşacağız.

Bunu yaparken kullandığımız iki teknik var. Mikroblading ile kıl efektleri çizerek kaşı yoğunlaştırıp hacimlendirerek  kaşa dört boyutlu bir görüntü katarken epilasyon ile de fazla, kaş da olmaması gereken kılları yok etmeyi hedefleriz.

Erkek Kaş Dizaynı

Her insan farklı yüz çehresi ile kendini ortaya koyar. Bu yüzden yüz tipine göre kaş dizaynı yaptırmalısınız. Moda diye istediğiniz kaşı yüzünüzde uygulatamazsınız. Size yakışmayan bir kaş farklı bir görünüme sahip olmanızı ve mimiklerinizde komik bir durumun açığa çıkmasına neden olacaktır.

Müdahale Edilmesi Gereken Kaşlar

Her kaşa müdahale etmemelisiniz. Erkekler bayanlar gibi kaş aldırmak zorunda değildir. Düzenlemek istediğiniz kaşı berbat bir hale sokabilirsiniz. Özellikle M kaşlar, çok aşırı ince kaşlar ya da çok kalın kaşlar, fazlaca uzun ve dağınız olan kaşlar toparlanmalıdır.

Yüz Tipine Göre Kaş Seçimi

Yuvarlak yüzler için yay kaş seçimi yanlış olacaktır daha gür ve kalın bırakılması gereken kaşlar toparlanarak kendi tüy çıkış yönünde bırakılmalıdır. İnce ve uzun yüzler için daha estetik olacak ince ancak yüz hatları ile uyumlu kaşlar kullanılabilir. Yüz tipine göre kaş seçimiiçinkaşın altında ve üstünde fazla görülen tüylerin alınması yeterli olur. Göz ve kaş arasındaki mesafe orantı tutularak yapılan kaş alımlarında göz çehresini bozmayacak nitelikte kaş alımı yapılmalıdır.Bakışlarda önemlilik arz eden bu durum iğreti görünümler sahip olursa tepki alırsınız. Erkek olarak sizin tabiatınıza uygun görünümde olan tercihleri yaptırmalısınız.

Kaşınızı Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Püf Noktalar

Erkekler için biraz zor olan kaş alımlarında dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Örneğin tıraş olduğunuz bıçağınızla ya da jiletle kaşlarınızı asla almamalısınız. Bu sizin daha fazla uğraşacağınız bir problem haline dönüşebilir. Cımbız kullanmanız an iyi seçenek olacaktır. Kılların kırılmamasına ve battık oluşmasına dikkat etmelisiniz.  En fazla hormonların çalıştığı çocukluk döneminde kaşlarınızı almak yanlış bir kaş yönelmesine neden olabilir. Bu yüzden kaşınızı almak için acele etmeyin. Kaşlarınızı kuvvetlendirecek ve renklerinin ışıltılı olması için kaş yağı kullanabilirsiniz.

Kaşlarınız Size Küsebilir

Bu konuda uzman kişilerin yardımı ile kaşlarınız aldırmak en doğru olan karar olacaktır. İlerleyen yaşlarınızda yanlış alımlar yüzünden kaşlarınız size küsebilir ve tüy diplerinde oluşan körleşme dediğimiz tüylerin çıkmama sorunu ile karşılaşabilirsiniz.