Boyun Ve Ense Hattı Belirlenmesi

Erkeklerde güzel bir görünüm olan boyun hattının belirlenmesi yapılan tıraş ile bağlantılı olarak gelişmektedir.Kişinin belirgin olarak göze çarpan bu hattın doğru bu hattın doğru olarak tayin

Boyun Ve Ense Hattı Belirlenmesi

Erkeklerde güzel bir görünüm olan boyun ve sakal hattının belirlenmesi yapılan tıraş ile bağlantılı olarak gelişmektedir. Kişinin belirgin olarak göze çarpan bu hattın doğru olarak tayin edilmesi fraklı görünümler ile oluşan kötü görüntüyü kapatır. Güneş ışıkları ile kararan ten üzerinde iz yapacağından özellikle renk konusunda fire veren boyun kısmı tıraşı düzgün olmadığı zaman kötü bir görünümle karşılaşmanızı sağlayabilir.

Boyun Ve Sakal Çizgisi Uyumu

Boyunda enseden başlayan hat yüz çehresinde kulak altında birleşen küçük faul dediğimiz tıraş ile açığa çıkar. Saçın kesin boyun çizgileri ile bitirilmesi her zaman iyi bir bilen tarafından yapılmalıdır. Boyun ve sakal hattı bazen istem dışı olarak fazla tüylerin yayılması ile net bir görünümün dışına çıkar. Bu durumda başvurulan yöntemlerden biri de jiletle bu sınırı çizmek olamamalıdır. Jilet kullanımı ya da berberlerde makina kullanımı ile çözümlenmesi imkânsız olan bu sorunu aşmak için epilasyon yaptırabilirsiniz.

Lazer Epilasyon İle İstenmeyen Tüylere Son

Erkeklerin baş edemeyeceği tüy sorunlarında uygulanan lazer epilasyon aynı zamanda boyun ve yüz çehrenizde bulunan tüylerin hattını belirlemek için de kullanılabilir. Birkaç seans ile daha net ve düzgün hatlarınız olması sizi savaştığınız bu tüylerden kurtaracaktır. Genellikle kuaförlerde gelişmiş makineler ile yapılan bu çizgi belirlenmesi artık gelişen koşullarda teknolojinin getirdiği ürünleri kullanarak elde etmek daha kolay. Bira masraflı olan bu yöntemler le yıllarca rahat edebilirsiniz.

Hattı Belirlenmeyen Kıl Kökleri Cansız Tüyler Şeklide Belirir

Vücutta fazladan olan tüyler genellikle sağlıklı olmadığı için cansız ve belirli aralıklarla çıkarak görüntü olarak hoş bir izlenim vermez. Kıl kökü cansız olantüyler genellikle ense hizasında fazlaca görülmektedir. Bu yüzden yanlardan belirli olacak bu tüyleri kimi zaman yakarak kimi zaman jiletle kaybederek baş etmeye çalışan erkekler fark etmedikleri ense çizgilerinin kaybolmasına neden olur. Ancak erkekte sembol olan ense tıraşı kadınlar tarafından oldukça dikkat edilmektedir. Bu yüzden gelişen teknolojiye kulak vererek yapacağınız uygulamalar sizin yararınıza olacaktır.  Erkek bakımı konusunda geliştirilmiş birçok teknoloji bulunmakta olup ihtiyacınız olan teknolojilerden yararlanabilmeniz mümkündür.