Kavitasyon

ideal ölçülerinize kavuşmak ve kendinizi aynada daha güzel görmek için can atıyorsanız mutlaka denemeniz gereken kavitasyon yöntemi, ağrısız ve acısızuygulanabilirliği sayesinde son zamanların

Kadınların İlgi Odağı Olan Kavitasyon İle Zayıflama Yöntemi Ve Bilinmesi Gerekenler

Son zamanlarda sık sık ismini duyduğumuz bu yöntem, en tercih edilen zayıflama yöntemlerinden bir tanesi ve uzun sürede liderlikte kalacağı kesin. Bu yöntemi insanlar arasında popüler kılan şey ise tamamen ağrısız, kansız ve ameliyatsızolması. Alışılmış ameliyat yöntemlerinden çok farklı bir uygulama olan kavitasyon yöntemi özellikle kadınların fazla kilolarından kurtulmaları için öncelikli tercihleri arasında.

Kavitasyon İle Zayıflama Nasıl Gerçekleşir

Kavistasyon yöntemi ile zayıflama aslında çok basit bir operasyon ile gerçekleşmekte. Tamamen ağrısız ve cerrahi müdahale olmadan uygulanabilir olması, toplum içinde bu yöntemin çabucak yayılmasını sağlamıştır. Zayıflamayı kafanıza koyduysanız eğer uzmanlar öncelikli olarak bu yöntemin denenmesini şiddetle tavsiye etmektedirler. Alanında uzman kişilerden yardım alarak kavitasyon yöntemi ile ideal kilolarınıza tekrar kavuşabilirsiniz.

Image title


Kavitasyon Yöntemi Nasıl Uygulanır?

Kavistayon yöntemi uygulanacak bölgeye göre değişmekle birlikte 30-45 dakika arasında bir süreye ihtiyaç duymaktadır. Özel ultrason ışınlarının incelmesini istediğiniz bölgeye uygulanması ile gerçekleştirilir. Herhangi bir cerrahi müdahale olmadığından dolayı tamamen acısız ve ağrısız bir yöntem olan kavitasyon yöntemi kısa sürede istediğiniz ideal ölçülere gelmenizde size yardımcı olacaktır.

Kavitasyon Yöntemi Vücudumda Nasıl Bir Etki Yapıyor?

Bu yöntem Ultrason dalgalarının incelmesini istediğiniz yağlı bölgeleri hedef alması ile gerçekleşiyor ve bu bölgelerde bulunan yağ hücrelerinin erimesini sağlıyor. Eriyen yağ hücreleri vücut sıvısına(kan) karışarak size enerji sağlarken aynı zamanda sizinde ideal vücut ölçülerinize kavuşmanıza olanak sağlıyor.

Kavitasyon Yönteminin Yan Etkileri Var mı?

Kavitasyon yönteminin her uygulanan sağlık metodunda olduğu gibi ufak çaplı ve kısa süreli olmak suretiyle pürüzlü noktaları mevcut. Fakat bir cerrahi müdahale deki gibi büyük çaplı yan etkilerin olmadığı aşikâr. Vücutta hafif ısı artışı, uygulanan bölgede kısa süreli kızarıklıklar, mide bulantısı, ağız kuruluğu, baş dönmesi gibi gözünüzde hiç büyütmeye gerek olmayan ufak çaplı ve kısa süreli yan etkilere sebep olabilir. İdeal görünüşünüze kavuşmak için bunlar size engel olacak etkiler değildir.

Kavitasyon Yöntemi Uygulandıktan Sonra Hemen Kendisini Gösterir mi?

Bu yöntemi uygulamayı tercih ederken düşünmeniz ve hesaba katmanız gereken bir diğer olay ise kavitasyon uygulandıktan sonra sağlıklı bir diyetle bu yöntemi desteklemeniz gerektiğidir. Normal de zaten hangi müdahaleyi tercih edersek edelim kişi sonrasında sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat etmediği sürece hepsi kısa süreli bir etkiye sahip olacaktır.

Kavitasyon Yönteminin Uygulanmasını Engelleyici Faktörler

Bu yöntemin uygulanmasının önüne geçebilecek birkaç faktör mevcut. Bunlar; Akut(devamlı, sürekli) bir hastalığı olanlar, hamileler, kalp pili olanlar, aşırı kanama durumu olanlara uygulanması önerilmiyor. Eğer bu tip bir rahatsızlığınız yok ise gönül rahatlığıyla ağrısız ve sancısız bu yöntemi uygulatabilirsiniz.